F.H.U. LUX Usługi hydrauliczne Marta Suchora

Szanowni Państwo,

– już niedługo zostanie określony nowy termin naborów na podjęcie działalności gospodarczej
w formie premii 50 tys. zł.!

Tymczasem kolejni Beneficjenci LGD Ziemi Kraśnickiej szczęśliwie rozliczyli się z otrzymanej dotacji i prowadzą własne biznesy, oto następna firma, którą mamy przyjemność zaprezentować:

F.H.U. LUX Usługi hydrauliczne Marta Suchora

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu Beneficjenta środków PROW 2014-2020 dostępnych
w LGD Ziemi Kraśnickiej, Panią Martę Suchorę z Gminy Trzydnik Duży.

Pozyskane środki unijne w wysokości 50 tys. zł posłużyły do zakupu narzędzi niezbędnych do wykonywania usług hydraulicznych, do remontu siedziby firmy, ale przede wszystkim do utworzenia dwóch miejsc pracy na obszarze LSR LGD Ziemi Kraśnickiej.

F.H.U. LUX – MARTA SUCHORA zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług hydraulicznych, m.in. montażem nowych instalacji wod.kan/c.o, przeróbki istniejących instalacji, montaż/wymiana, naprawa armatury wodnej/c.o, wymiana kotłów węglowych, gazowych, ogrzewanie podłogowe, stacje uzdatniania wody, pompy ciepła. Na uwagę zasługuje fakt, iż każdemu klientowi w ramach świadczonej usługi  – całkowicie za darmo  zostanie udzielona pomoc w wypełnieniu wniosku na Czyste Powietrze. Dodatkowym atutem jest również forma sprzedaży usług: klient, który przybywa do siedziby firmy, ma możliwość obejrzeć projekcję multimedialną z wykonanych usług, co często pomaga w wyborze rodzaju materiałów, czy pomaga dopasować zamówienie do aktualnie panujących trendów.

Gratulujemy założenia własnej firmy i życzymy powodzenia !!

A o wszystkich Beneficjentach środków PROW 2014 – 2020 możecie Państwo poczytać  na stronie internetowej w zakładce PROW 2014 -2020/Beneficjenci LGD Ziemi Kraśnickiej