Nasz Dom autorstwa Jana Stanisława Kamyk Kmieńskiego – książka dla dzieci

Pragniemy poinformować, że ukazała się kolejna książka z cyklu utworów dla dzieci wydana pod patronatem Kraśnickiego Towarzystwa Regionalnego – „Nasz dom”. Pięknie wydana pozycja z tekstem naszego regionalnego poety Jana Stanisława Kamyk Kamieńskiego i wspaniałymi ilustracjami absolwentki Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych Aleksandry Anny Rak. Warto wspomnieć, że utwór zdobył pierwszą nagrodę na IV Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Literackim „Lekarze dzieciom” organizowanym przez Lubelską Izbę Lekarską pod honorowym patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej i patronatem medialnym czasopisma Medicus, Radia Lublin i Gazety Lekarskiej.
Książka traktuje o ważnej w dzisiejszych czasach ekologii. Przeznaczona dla naszych najmłodszych, na pewno będzie pomagała w zrozumieniu bardzo istotnych dla wszystkich zagadnień. Niech uczy, bawi i spełni swą edukacyjna rolę. Serdecznie polecamy.
Zamówienia na ten jak i poprzednie utwory dla dzieci („Spacer niedźwiadka”, „Bajka o leśnej orkiestrze”, „Choroba niedźwiadka”) można składać do siedziby KTR.
Aleja Niepodległości 44, 23-204 Kraśnik Fabryczny,
mail – redakcja@regionalista.pl
lub osobiście w czasie dyżurów (CKiP Dom Kultury Kraśnik Fabr,)