BIURO 2X2 AGNIESZKA WAWRZYKOWSKA

Następną osobą, która poprzez dostępne w LGD Ziemi Kraśnickiej środki PROW 2014 – 2020 skorzystała z dofinansowania na założenie własnej firmy, jest Pani Agnieszka Wawrzykowska – mieszkanka Gminy Wilkołaz. 😀
Premia w wysokości 50 tyś zł pozwoliła wyposażyć założoną firmę w meble biurowe, niezbędny sprzęt komputerowy, odpowiednie oprogramowanie oraz utworzenie nowoczesnej strony internetowej, do której link przedstawimy w poniższym opisie.
Firma pn.: „Biuro 2×2” działa w obszarach KSIĘGOWOŚCI I UBEZPIECZEŃ. 💻🗄📖📚✏️
W ofercie „Biura 2×2” znajduje się :
👉 kompleksowa obsługa przedsiębiorców, osób fizycznych, w tym również rolników w zakresie ubezpieczeń;
👉kompleksowa oferta w zakresie usług księgowości, m.in. prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, prowadzenie ewidencji VAT, ewidencji ryczałtowej oraz obsługi kadrowo – płacowej.
Pani Agnieszka dociera ze swoją szeroką ofertą do małych wiosek, świadczy usługi w ramach współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami również poprzez świadczenie swych usług mobilnie.
Jak sama pisze Pani Agnieszka na swojej stronie internetowej https://biuro2x2.pl/ założyła swoją firmę z myślą o codziennej i kompleksowej pomocy innym w ich finansach. Pani Agnieszka „służy swoją wiedzą i doświadczeniem swoim klientom, mówiąc w prosty sposób o tym co trudne.”
Serdecznie zachęcamy do współpracy z Panią Agnieszką 😀😀😀