Nowy tydzień rozpoczął się od ważnego wydarzenia dla naszej organizacji 👍👥
Otóż Prezes Wioletta Wilkos otrzymała z rąk Starosty Kraśnickiego Pana Zbigniewa Dżugaja akt powołania do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji👍👥 Zapraszamy do współpracy organizacje z powiatu kraśnickiego życząc wszystkim , którzy działają na rzecz środowiska NGO samych sukcesów w 2025 roku 👍🫶♥️