III Gminne Spotkanie z Pieśnią Maryjną- Majówka w Gminie Kraśnik

Piękny majowy wieczór 22 maja br. rozbrzmiewał w Pasiece Kolonii pięknymi maryjnymi pieśniami i modlitwami 💐🙏
 
Po raz III odbyły się Gminne Spotkania z Pieśnią Maryjną- Majówka w Gminie Kraśnik organizowana przez Wójta Pana Artura Domańskiego oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Pasiece Kolonii  👏❤️
 
Gratulujemy pięknej organizacji i dziękujemy za zaproszenie 🫶
 
Zdjęcia : Artur Domański
Przewijanie do góry