Ilość wyświetleń: 9
Piękny majowy wieczór 22 maja br. rozbrzmiewał w Pasiece Kolonii pięknymi maryjnymi pieśniami i modlitwami 💐🙏
Po raz III odbyły się Gminne Spotkania z Pieśnią Maryjną- Majówka w Gminie Kraśnik organizowana przez Wójta Pana Artura Domańskiego oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Pasiece Kolonii 👏❤️
Gratulujemy pięknej organizacji i dziękujemy za zaproszenie 🫶
Zdjęcia : Artur Domański









