LENJOY – MAŁGORZATA LENDZION

W ramach projektu pn. „Nowe Otwarcie” który realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – działanie 9.3, którego partnerem była Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej na terenie powiatu kraśnickiego w 2021 roku powstało 7 nowych firm. Pierwszą z nich którą chcemy Państwu zaprezentować i polecić do skorzystania z jej usług jest firma Pani Małgorzaty Lendzion.

Lenjoy jest to jednoosobowa firma prowadzona przez pasjonatkę sztuki, rękodzieła, pozytywnego myślenia i pro-kobiecych inicjatyw. Angażuje się we wszystkie charytatywne projekty, które chwytają ją za serce. Uwielbia momenty wzruszeń i zachwytów. Ważna jest dla Niej estetyka w projektach i w elementach, którymi się otacza. Kocha produkty tworzone indywidualnie, odbiegające od masówek produkowanych seryjnie. Ważny jest człowiek, jego historia, ważne są piękne chwile. Warto podejmować współpracę z osobami, które nas nie zawiodą i wprowadzą w lepszy świat, wykreowany specjalnie dla naszych potrzeb.

W Lenjoy można zamówić: projekty graficzne, projekty stron internetowych, nadruki na kubkach i odzieży. Wykonanie reklamy na witrynie sklepowej lub autach i szyldy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Pani Małgorzaty : Lenjoy – Pracownia Reklamowo Artystyczna  oraz polubienia jej profilu na fb : Lenjoy | Facebook