OIZO Studio

Kolejnym szczęśliwie rozliczonym Beneficjentem LGD Ziemi Kraśnickiej, którego mamy okazję Państwu przedstawić jest Pani  – Adriana Żuber z Gminy Wilkołaz.

Premia w wysokości 50 tys. zł ze środków PROW 2014 – 2020 została wykorzystana przez nią do utworzenia dla siebie samozatrudnienia, w ramach otworzonej firmy pn. OIZO Studio i zakupu typowo elektronicznego sprzętu komputerowego i oprogramowania służącego do pracy w branży IT.

OIZO Studio specjalizuje się w branży produktów cyfrowych jak oprogramowania, aplikacje czy strony www i oferuje usługi takie jak: tworzenie animacji i interakcji, przygotowywanie interaktywnych makiet i szybkich prototypów oraz analizę i ulepszanie istniejących produktów cyfrowych; przygotowanie Design Systemu lub małego przewodnika stylu do dalszej pracy dla zespołów. Celem działalności jest także wsparcie user experience w każdym punkcie kontaktu z produktem lub usługą i opracowywanie konwertujących wizualizacji produktów dla serwisów sprzedażowych takich jak Amazon.com, Allegro.pl.

Zamieszczam słowo od Pai Adriany J

„OIZO Studio to połączenie technicznej wiedzy, którą zdobyłam szkoląc się u wysokiej klasy ekspertów i pracując w branży IT, a także artystycznego wyczucia wyniesionego ze szkoły. Projektuję wygląd
i działanie aplikacji mobilnych oraz webowych a także stron i serwisów internetowych. W zakresie projektowania oferuję opracowanie procesu przejścia użytkownika przez aplikację, czyli tzw. “user flow”, analizę architektury informacji, opracowanie systemu interakcji i mikro interakcji zgodnie
z wymaganiami platformy, na jaką przeznaczony jest projekt. Częścią mojej pracy nad wyglądem aplikacji lub strony jest tworzenie tzw. Design Systemu lub prostych bibliotek elementów interfejsu, aby programiści pracujący nad wdrożeniem projektu mogli zachować spójny wygląd aplikacji.

Wspieram projektowanie usług oraz wprowadzanie innowacji do tych już istniejących na rynku.

Oferuję warsztaty szkoleniowe z projektowania innowacyjnych rozwiązań (Design Thinking), a także – we współpracy z projektantem i badaczem UX – warsztaty wspierające komunikację decyzyjność wewnątrz organizacji.

Jednym z ciekawych projektów, które wspieram zdalnie jako firma jest aplikacja JUSH startupu Lite e-commerce. JUSH to usługa dostawy codziennych zakupów w mniej niż 30 minut. Jest to duże wyzwanie, ale także wyróżnienie i bardzo cenne doświadczenie, gdyż branża q-commerce jest na Polskim rynku nowością (qcommerce  – z ang. quick commerce – szybki handel).

Aktualnie planuję zdobycie kolejnego, ciekawego klienta spośród zagranicznych startupów,
oraz rozwój nowego projektu “Kolektywu”, we współpracy z innymi projektantami J”

Link do strony internetowej i kontakt: http://www.oizostudio.com/

Gratulujemy Pani Adriano!