Paulina Adamczyk

Pomysłów na wykorzystanie Premii na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 50 tys. zł dostępnych w LGD Ziemi Kraśnickiej ze środków PROW 2014 – 2020 jest wiele!

W dniu dzisiejszym prezentujemy Państwu firmę, którą stworzyła Pani Paulina Adamczyk, mieszkanka gminy Gościeradów.

W zakres oferowanych usług firmy Paulina Adamczyk wchodzą usługi zarządzania nieruchomościami na zlecenie, tj. pośredniczenie w wynajmie domów i mieszkań, ich ubezpieczenia, jak również usługi utrzymania czystości w domach oraz w ich otoczeniu.

Dzięki zrealizowanej operacji Pani Paulina mogła zakupić środki trwałe niezbędne do świadczenia usług np. wyposażenie umożliwiające przygotowanie ofert przy zarządzaniu nieruchomościami i kontaktu z klientami jak np. aparat fotograficzny z odpowiednim sprzętem, laptop, telefon, drukarkę wielofunkcyjną oraz wyposażenie umożliwiające utrzymanie porządku wewnątrz i na zewnątrz budynków oddanych w zarządzanie, jak również na osobne zlecenie tj. np. dmuchawę i kosiarkę spalinową, myjkę ciśnieniową, odkurzacz piorący, parownicę, pralko – suszarkę i wiele, wiele innych.

Więcej informacji o ofercie Pani Pauliny oraz kontakt do niej znajdziecie Państwo na stronie: https://www.facebook.com/Ubezpieczenia-sprz%C4%85tanie-ogrody-Paulina-Adamczyk-101714172488986/.

Panie Paulino – GRATULUJEMY realizacji założonego celu!