Zakończona realizacja GRANTU NASZ WIEŚ SKARBNICĄ TALENTÓW

Koła Gospodyń Wiejskich to zaradne kobietki, które wiedzą co zrobić aby działać profesjonalnie …😊😊😊
I tak właśnie zrobiło KGW Majdan Grabina – nasz wspaniałe Pani napisały wniosek i pozyskały od nas grant którego tytuł mówi wszystko – „Nasza Wieś skarbnicą talentów” ! Ale to nie wszystko – w ramach grantu zrealizowały 13 ciekawych spotkań w ramach których zaprezentowały zakupione wyposażenie dla KGW w ramach realizacji tego właśnie grantu! 💪💪💪
Dzięki pozyskanym środkom koło zostało doposażone w laptopa, urządzenie wielofunkcyjne, serwis obiadowy, zestaw sztućców, projektor, ekran projekcyjny, głośnik, butlę gazową, krajalnicę, kuchenkę mikrofalową, wyciaskarkę wolnoobrotową, garnek nierdzewny, warnik do wody, podgrzewacz do potraw elektryczny oraz kuchenkę amica.
A to wszystko za niebagatelną dotację w wysokości 1️⃣6️⃣4️⃣8️⃣1️⃣,0️⃣0️⃣ od LGD Kraśnik.
Ogromne gratulacje nasz wspaniałe Panie
👏👏👏👏👏👏