Z ziołami. Naturalnie 🧄

Z ziołami. Naturalnie 🧄
Tęsknisz za smakiem i aromatem prawdziwych tradycyjnych wędlin🍛🍣?
Skontaktuj się z kolejnym Beneficjentem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej Panem Rafałem Zalewskim z Gminy Wilkołaz, który wykorzystując środki finansowe PROW 2014 – 2020 w wysokości 50 tys. zł na profesjonalne wyposażenie miejsca swojej działalności gospodarczej oraz swoje wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej rozpoczął pracę na własny rachunek!!! 😀🥰🤩
Pan Rafał to prawdziwy profesjonalista, który dba o każdy szczegół. Jego autorska kuchnia oferuje wędliny i mięsa o zdrowym składzie, głębokim smaku i ze świeżymi ziołami naturalnie – 100% slow food.
Zamawiając w 👉Z ziołami. Naturalnie 👈,możemy czuć pewność, że będzie zdrowo – bowiem stawiają na naturalność i są w tym temacie uparci jak mało kto! Totalne zero sztucznych aromatów i polepszaczy smaku!
Pan Rafał oferuje również catering, wiejskie stoły, stoły tematyczne. Realizuje zamówienia dla klientów indywidualnych i biznesowych, także w systemie obsługi HoReCa.
Wyroby smakują i wyglądają BOSKO!
Zobaczcie Państwo sami na zdjęciach poniżej i na
www.facebook.com/zziolaminaturalnie/
 
 
 
Jeszcze jedno🎄🎄🎄🎄 – NIEBAWEM RUSZĄ ZAPISY NA ZAMÓWIENIA ŚWIĄTECZNE 🎄🎄🎄🎄
Panie Rafale – kiedy pasja staje się pracą to powstają prawdziwe dzieła sztuki, w tym przypadku sztuki kulinarnej . Pan i Pana żona tworzycie coś niesamowitego 🙃😉😊☺️🤩