sielskie historie – olimpia koziej – kula

🆕🆕Sielskie Historie Olimpia Koziej Kula🆕🆕 to nasz kolejny przedsiębiorca, który powstał na terenie powiatu kraśnickiego w gminie Trzydnik Duży w miejscowości Dąbrowa 39. Stało się to dzięki projektowi „Przedsiębiorcza Lubelszczyzna”, którego partnerem jest Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej 🎉🎉🎉 Pani Olimpia to pasjonatka fotografii, która potrafi dostrzec piękno w każdej sytuacji. Stworzyła wyjątkowo urokliwy „Sielski ogród” , w którym już niebawem będą tworzone wyjątkowe sesje plenerowe. W miejscu lokalizacji firmy zaaranżowane zostały różnego rodzaju scenerie, dzięki którym wykonywane sesje nabierają różnorakiego charakteru. Na terenie posiadłości Sielskie Historie możemy napotkać m.in. stylizowaną retro altanę, łąkę kwiatową urokliwy warzywnik oraz wiele, wiele innych zaskakujących rozwiązań których pozazdrościłby niejeden wytrawny fotograf.
Jesienią zostało wykonane nasadzenie krzewów lawendy, które już niebawem będą pięknym tłem do wykonania sesji zdjęciowych.
🆒🆒Firma Sielskie Historie Olimpia Koziej Kula 🆒🆒 specjalizuje się głównie w :
– fotografii ślubnej 👰💍💒🥂
– fotografii rodzinnej i dziecięcej 👦👧👨‍👩‍👦👨‍👩‍👧🤱
– sesjach kobiecych 🧍‍♀️👠👗💃🤰
– fotografii produktowej skierowanej do firm 👔👕👨‍💼
– reportażach okolicznościowych.
Dzięki dofinansowaniu Pani Olimpia mogła zakupić profesjonalny sprzęt, który jest niezbędny do prowadzenia działalności w zakresie fotografii m.in.komputer stacjonarny, aparat fotograficzny, lampa błyskowa, torba na sprzęt fotograficzny, tablet, Apple pencil, szelki na aparat, statyw, lampa LED, kontroler radiowy, karty pamięci, filtr ochronny na obiektyw, baterie do aparatu 📷💰🖥️💰📸💰👜💰
Zapraszamy do odwiedzenia profili Pani Olimpii w mediach społecznościowych :
https://www.facebook.com/sielskiehistorie
,
Gratulujemy i życzymy mnóstwa klientów 🙂