kosiedlisko

Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej wspiera również z PROW 2014 – 2020 już istniejące przedsiębiorstwa.

Z dofinansowania na rozwój działalności gospodarczej jako jedna z pierwszych skorzystała Pani Jolanta Kosidło, właścicielka księgarni „LEX”, która rozszerzyła firmę o oddział na obszarze wiejskim
w Salominie w Gminie Gościeradów w zakresie świadczenia usług turystycznych.

Dzięki wsparciu w wysokości 126 228,00 zł przeprowadzono całkowitą modernizację budynku, częściowo sfinansowano również wyposażenie obiektu, zainstalowano system monitorujący
oraz wykonano roboty przy zagospodarowaniu terenu przyległego.

Realizacja operacji pozwoliła jednocześnie na utworzenie 2 nowych miejsc pracy na terenie naszego obszaru LGD LSR Ziemi Kraśnickiej. 

Nowoutworzony kompleks noclegowo – turystyczny „Kosiedlisko” to mega przyjemne miejsce, 
w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku, odpocząć wśród przyrody  – „ tam gdzie kończy się cywilizacja, dominuje harmonia i spokój”.  

Taka forma wypoczynku cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a informacje o „Kosiedlisku”  docierają do coraz szerszego grona klientów – również do Niemiec, Francji, czy Stanów Zjednoczonych!

Ofertę, jak i relację zdjęciową „Kosiedliska” możecie Państwo znaleźć na stronie internetowej: http://kosiedlisko.pl/, jak również na portalu noclegowym Booking.com.

/https://www.booking.com/hotel/pl/kosiedlisko.pl.html/.

Proszę zwrócić uwagę na komentarze zostawiane przez odwiedzających na portalu Booking.com

„Bardzo przyjemne miejsce i przede wszystkim wspaniali, pomocni gospodarze. Polecam :)”

„Zajechaliśmy do Kosiedliska na dwie doby w trakcie podróży po Wschodniej Polsce. Był to najlepszy przystanek na całej trasie.”

„Cisza, spokój, dużo miejsca w pięknie zagospodarowanym ogrodzie. Domek zaprojektowany genialnie. Urok wiejskiej chaty z nowoczesnością. Wyposażenie przestrzeni jadalni super.”

„Wspaniałe miejsce, żeby odciąć się od świata. Zero zasięgu, a jedyny sposób komunikacji za pomocą wi-fi w środku. Teren bardzo duży, z basenem, miejscem na ognisko i altanką.”

 Bartłomiej  Polska

 

Pani Jolanto  GRATULUJEMY i jesteśmy dumni, że stała się Pani Beneficjentem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej!