DUDEK MANUFAKTURA 🙃

 
Kolejną dotację pozyskaną ze środków PROW 2014 – 2020 za pośrednictwem naszego Stowarzyszenia zaprezentuje Państwu sam Beneficjent – Pan Michał Dudek z Gminy Dzierzkowice
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
W 2019 roku dzięki otrzymanej pomocy finansowej oraz ogromnemu wsparciu pracowników LGD Ziemi Kraśnickiej, udało mi się otworzyć jednoosobową działalność gospodarczą na terenie gminy Dzierzkowice.
Podstawowym profilem działalności mojej firmy jest projektowanie, druk i sprzedaż tapet i fototapet. Sprzedawane przeze mnie produkty są autorskimi projektami powstającymi w mojej pracowni graficznej.
Dzięki uzyskanym za pośrednictwem LGD środkom w kwocie 💯000 zł, udało mi się zakupić ploter wielkoformatowy służący do druku z użyciem bezwonnych, neutralnych dla zdrowia tuszy na bazie wody i opartych na innowacyjnej i ekologicznej technologii Latex, ploter tnący oraz profesjonalny trymer ręczny. Neutralność zdrowotna druku oznacza brak emisji toksycznych związków, co jest bezpieczne dla mnie jako operatora sprzętu oraz klienta jako odbiorcy gotowego wydruku. W ramach wyposażenia pracowni graficznej znalazły się zestaw komputerowy oraz tablet graficzny. Zajmuję się nie tylko tworzeniem autorskich i spersonalizowanych tapet, ale również drukuję i własnoręcznie przygotowuję plakaty i obrazy na płótnie. Zajmuję się też tworzeniem materiałów reklamowych takich jak naklejki, plakaty i inne.
Mam wpływ na cały proces produkcyjny od projektowania poprzez druk do zapakowania gotowego produktu i dzięki temu mogę zaoferować produkt najwyższej jakości.
Sprzedaż moich produktów odbywa się poprzez sklep internetowy pod adresem www.dudekmanufaktura.pl , gdzie klienci mogą zakupić gotowe, autorskie wydruki lub zamówić zupełnie spersonalizowane z wykorzystaniem własnego zdjęcia 🙂
Gorąco zachęcam do odwiedzenia mojego sklepu internetowego i zapoznania się z ofertą firmy Dudek Manufaktura.
 
Panie Michale, jesteśmy pod wrażeniem zrealizowanej operacji, serdecznie gratulujemy i również dziękujemy za miłą współpracę!
 
😃