Zakład wulkanizacyjno-mechaniczny Magdalena Mróz

Któż nie słyszał o naszym lokalnym HOLLYWOOD

To prawdziwe Hollywood ze Stanów Zjednoczonych słynie z filmów i gwiazd aktorskich, a nasze umiejscowione w Gminie Szastarka z tego, że …. również w jego bliższej i dalszej okolicy znajdują Beneficjenci LGD Ziemi Kraśnickiej, którzy skorzystali ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020!!!

Wnioskodawcą, którego dzisiaj chcemy zaprezentować jest Pani Magdalena Mróz zamieszkująca miejscowość Polichna Czwarta, która dzięki środkom w LGD otrzymała wsparcie w wysokości 100 000 PLN  na rozkręcenie własnej firmy .

Pani Magda realizując swój pomysł na działalność gospodarczą stworzyła miejsce pracy nie tylko dla siebie, ale również dla kolejnej osoby z naszego obszaru tworząc miejsce pracy dla mechanika samochodowego.

Zakład wulkanizacyjno-mechaniczny Magdalena Mróz zajmuje się sprzedażą i serwisem opon nowych            i używanych jak również serwisem aut. W zakres oferowanych usług wulkanizacji opon wchodzą prace takie jak: wymiana opon z wyważaniem, naprawa opon, wklejanie łatek i kołków, wymiana wentyli, uszczelnienie felg, serwis klimatyzacji, diagnoza i napełnianie klimatyzacji samochodowej, wymiana sprężarek, wymiana filtrów osuszaczy, wymiana dysz dławiących, wymiana skraplaczy, naprawy mechaniczne samochodów osobowych, dostawczych i maszyn rolniczych oraz wymiany bieżące.

Więcej poczytać można na: www.magdaservice.pl oraz na www.facebook.com/Zakład-Wulkanizacyjno-Mechaniczny-Magdalena-Mróz-366868107279205/ .

Zapraszamy wszystkich automobilistów do korzystania z usług zakładu Pani Magdy!!!