ROAD2SOUND

Beneficjentem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej stał się także Pan Rafał Czarnacki.
Pan Rafał to prawdziwy artysta – muzyk z krwi i kości!
Jako pianista, aranżer, dyrygent, producent muzyczny i muzyk sesyjny wnioskując w LGD Ziemi Kraśnickiej o środki finansowe na otwarcie firmy jako mieszkaniec gminy Wilkołaz uzyskał dotację w wys. 50 tys. zł
w ramach realizacji PROW 2014 – 2020 i założył własną działalność gospodarczą oferującą usługi producencko – muzyczne, mobilne studio nagrań: Road 2 Sound. Prowadzona przez Pana Rafała firma świadczy usługi w zakresie kompozycji, aranżacji, transkrypcji, miksu i masteringu oraz realizacji dźwięku.
Prowadzenie firmy to nie wszystko, Pan Rafał jest również współzałożycielem i liderem zespołu muzyki pop-gospel Heaven Up, który często występuje na m.in. lubelskich scenach. W swoim dorobku ma kilkanaście nagranych płyt, singli oraz produkcji muzycznych dla wielu zespołów i muzyków. Współpracował m.in.
z takimi sławami jak Mietek Szcześniak, Stanisław Soyka, Piotr i Krzysztof Cugowscy, Beata Kozidrak, czy Urszula!!! –🤩
Poza tym całą ścieżkę kariery muzycznej, w tym również solidne wykształcenie i wielkie doświadczenie, także referencje, czy same realizacje odczytać i odsłuchać można na firmowej stronie internetowej www.road2sound.pl. Profesjonalizm aż bije po oczach!!!
Zachęcamy także do obserwowania i polubienia portali internetowych Road2Sound oraz www.instagram.com/road2sound/.
Jako LGD jesteśmy pod wrażeniem dorobku artystycznego Pana Rafała i z pełną satysfakcją możemy o nim pisać – to nasz Beneficjent Panie Rafale – GRATULUJEMY i życzymy wielu sukcesów!💪😍🎸

Mieliśmy napisać mało, … ale po prostu się nie dało

Zakres usług👇
Mix i mastering
Nagrania audio / rejestracja dźwięku ( instrumenty, głos)
Edycja materiału audio
Nagrania lektorskie
Kompozycje i aranżacje
Produkcja muzyczna
Transkrypcja nutowa
Produkcja podkładów muzycznych
Rejestracja ścieżek instrumentów klawiszowych na zamówienie
Sporządzanie zapisów nutowych
Edycja partytur nutowych
Sporządzanie “fortepianówek” do ZAiKS