Klub sportowy PLAGA

Kolejna prezentacja działalności gospodarczej z cyklu, który możemy zatytułować wspieramy nasze lokalne firmy – wspieramy naszych LGD – owskich Beneficjentów J 

Paulina Wołoszyn – mieszkanka gminy wiejskiej Kraśnik, również jako jedna z pierwszych wykorzystała dostępne w ramach realizacji LSR LGD Ziemi Kraśnickiej środki PROW 2014 -2020. Dotacja w formie premii w wysokości 100 tys. zł  przyczyniła się do powstania innowacyjnego na skalę naszego powiatu KLUBU SPORTOWEGO PLAGA  https://www.facebook.com/Plaga-1984867645104174.  W ofercie PLAGI znajdują się treningi prowadzone pod okiem wyszkolonych trenerów połączone ze świetną zabawą m.in. Fit And Jump- fitness na trampolinach, Stretching-rozciąganie, Pole Dance- gimnastyka na drążku pionowym, Pole Dance Kids, Kettlebells, Aerial Hoop- gimnastyka z akrobatyką, czy Aerial Silks- gimnastyka powietrzna.

Chcemy również podkreślić, że firma Pani Pauliny w niecały rok od momentu zaistnienia była laureatem konkursu DOBRE BO KRAŚNICKIE w 2018 roku!!!

Myślę, że komentarze zamieszczone pod postami na profilu facebookowym PLAGI: https://www.facebook.com/Plaga-1984867645104174 są świetną reklamą i wystarczająco zachęcają do podjęcia aktywności fizycznej!

Naszej Wnioskodawczyni serdecznie gratulujemy realizacji założonego celu i życzymy pełnych sal treningowych!