Paintball “Na Podgrodziu

Dzięki środkom finansowym pozyskanym przez LGD Ziemi Kraśnickiej w ramach Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 nasze stowarzyszenie przyczyniło się do powstania wielu lokalnych firm.

Jednym z pierwszych Wnioskodawców naszego stowarzyszenia, który podpisał umowę na realizację swej operacji i skorzystał z Premii 50 tyś. zł na utworzenie własnej firmy był Pan Mateusz Chołody, mieszkaniec gminy miejsko – wiejskiej Urzędów. Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu firmę naszego Beneficjenta: Paintball “Na Podgrodziu”, w ramach której utworzona została

wypożyczalnia sprzętu do gry w Paintball. Firma istnieje już ponad 2 lata i zajmuje się organizacją imprez towarzyskich z różnych okazji – wielkim “strzałem w dzięsiątkę” jest jednak organizacja gry w paintball z okazji wieczoru kawalerskiego . Asortyment sprzętu został wzbogacony o strzelnicę, którą wykorzystać można na imprezach domowych, szkolnych i festynach. Więcej informacji i kontakt uzyskać można ze strony internetowej: www.na-podgrodziu.pl, lub https://www.facebook.com/napodgrodziu.lubeskie/

Panu Mateuszowi gratulujemy realizacji założonego przedsięwzięcia i życzymy powodzenia w prowadzeniu firmy, a Państwa zachęcamy do zabawy w paintball, ale tylko z Paintball “Na Podgrodziu”!