Wielkanocny Turniej Piłkarski z udziałem LGD Kraśnik

W niedzielę, 8 kwietnia, w hali sportowej kraśnickiego Zespołu Szkół nr 3 odbył się Wielkanocny Turniej Piłkarski, nad którym patronat sprawował starosta kraśnicki Andrzej Maj. Na zaproszenie jego organizatorów – Kraśnickiego Stowarzyszenia Sportowego Bebek Jedynka – w wydarzenie to włączyła się także Lokalna Grupa Działania Ziemni Kraśnickiej.

Wzięliśmy udział w tej inicjatywie w podwójnej roli. Po pierwsze jako partner organizatora zadbaliśmy o to, by uczestnicy turnieju „skosztowali” nieco powiatu kraśnickiego. Pomógł nam w tym jeden z naszych specjalistów od regionalnej kuchni Witold Grudziński.

Po drugie w zawodach udział wzięła także drużyna pod szyldem LGD Ziemi Kraśnickiej. Na boisku zgodzili się nas reprezentować: Sławomir Cielepała (kapitan), Ryszard Mazur, Marek Rachoń, Paweł Młynik, Krzysztof Galant, Paweł Kolasa, Artur Lemiecha i Paweł Bieleń. Zespół w tym składzie zagrał ze sobą po raz pierwszy. Pod względem sportowym zapłaciliśmy „frycowe”, ale nasza drużyna walczyła z bardziej doświadczonymi rywalami z całych sił, za co serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy zwycięzcom – Olmarowi Gardzienice z powiatu świdnickiego, dziękujemy organizatorom – Kraśnickiemu Stowarzyszeniu Sportowemu Bebek Jedynka za zaproszenie. Mamy nadzieję, że to nie ostatni czynny udział naszej LGD w zawodach sportowych.

Artykuł dotyczący turnieju można przeczytać na portalu www.krasnik24.pl. (http://krasnik24.pl/sport/23-football/6332-olmar-gardzienice-najlepszy-w-wielkanocnym-turnieju-pilkarskim-foto)

 

W biało zielonych strojach na zdjęciach drużyna LGD 🙂